Tarafımıza yönelik siber saldırı hakkında

Değerli Ziyaretçilerimiz ve Takipçilerimiz,

Size müjdeli bir haberimiz var! Kişisel web sitemize yapılan siber saldırının ardından, gerekli güvenlik önlemlerini aldık ve sayfamızı güncelledik. Artık web sitemiz, eski gücü ve canlılığıyla sizler için yeniden aktif durumda.

Bu süreçte yaşanan aksaklıklar ve olası rahatsızlıklar için özür dileriz. Güvenliğimizi artırmak adına alınan önlemlerle, web sitemizi daha güvenli hale getirmek için yoğun çaba harcadık. Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için çalışmalarımızı tamamladık ve artık web sitemiz tekrar erişime açıktır.

EĞİTİMLERDE VE HİZMETLERDE AKSAKLIK YAŞANMADI

Psikoeğitimlerde ve diğer hizmetlerde ciddi bir aksaklık olmayacak şekilde hızlı müdahale edilmiş ve gerekli önlemler teknik ekibimiz tarafından hızla gerçekleştirilmiştir.

ZİYARETÇİLERE ZARAR VERECEK BİR PROBLEM OLUŞMAMIŞTIR

Her ne kadar bağımlılık alanında çalışan bir psikolog olarak Muhammed SONER’in resmi sayfasına bahis sitelerinin ağırlıkta olduğu bir virüs saldırısı gerçekleşse de ziyaretçilere zarar verecek bir durumun söz konusu olmadığı teknik ekibimiz tarafından tespit edilmiştir.

İlgili siber saldırılara ilişkin teknik sürecin yanında hukuki süreçte başlatılmıştır. Söz konusu saldırıda her hangi bir ciddi veri kaybı da söz konusu değildir.

Web sitemize olan ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerle kaliteli içeriklerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Web sitemize tekrar hoş geldiniz!

Saygılarımızla…

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir