Madde Bağımlılığı Telegram Grubu

Uyuşturucu madde, uyarıcı madde veya alkol bağımlılığı gibi konularda birçok bağımlı ailesi/yakını ve bağımlı, nasıl yardım alabileceği konusunda kaygılar yaşıyor. Madde Bağımlılığı Telegram Grubu da tam bu noktada işe yarıyor.

Benim de fırsat buldukça destek olmaya çalıştığım grupta bağımlılık üzerine çalışan onlarca uzman arkadaşım mevcut. Bununla birlikte birçok soru ve soruna da özel mesaj ve grup mesajı üzerinden cevap bulmak mümkün oluyor.

GRUPTA BAĞIMLILIK DIŞINDA KONULAR YASAK

Hassas bir grup olması nedeniyle lokasyon belirtmek ve farklı konu ve konuşmalar için kullanmak yasak ve bu tür durumlarda her ne kadar kötü niyetli olmasınız da madde bağımlılığı grubuna erişiminiz kısıtlanıyor veya tamamen kapatılıyor.

RENKLİ BİR UZMAN EKİBİYLE ETKİLEŞİM

Grupta YEDAM, AMATEM, ÇAMATEM ve birçok hastane ve klinikte çalışan psikoloji ve bağımlılık alanında uzman olarak çalışan arkadaşlarımız mevcut. Bu nedenle sadece bağımlı danışan ve yakınları ile değil zaman zaman uzmanlar arası etkileşim için de kullanıyorum. Etkili kullanıldığında yararlı oluyor.

TELEGRAM UYGULAMANIZ VE HESABINIZ OLMASI YETERLİ

Madde bağımlılığı grubuna katılmak için akıllı cihazınıza telegram uygulaması yüklemeniz ve yüklü ise de hesabınızı açarak grup bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bağlantı:https://t.me/maddebagimliligi

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir